• PLAVECKÉ KURZY A TRÉNINGY BUDÚ POKRAČOVAŤ po zrušení zavedených opatrení súvisiacich so šírením ochorenia COVID-19 nariadených Úradom verejného zdravotníctva SR, ktoré neumožňujú prevádzkovať plavárne. O presnom termíne otvorenia Vás budeme informovať na našej webovej stránke. (platby z minulého obdobia budú prenesené))
• Otvárame aj nové kurzy plávania pre deti predškolského veku od 3 - do 6 rokov a pre deti a mládež od 6 - do 18 rokov. Informácie a prihlášky: Mgr. Tibor Lacko tel.: 0905 351668 alebo elektronicky, prostredníctvom našej stránky: www.aquasport-levice.sk
• Kurzy plávania v Relax centre v Tlmačoch budú pokračovať po uvoľnení nariadených opatrení ÚVZ SR súvisiacich s ochorením COVID-19. (Presný termín zverejníme na našej webovej stránke).
...................................................................................................................................
Podporte mladých plavcov plaveckého klubu AQUASPORT Levice 2 % -ami z Vašich daní
Právnické aj fyzické osoby môžu aj v tomto roku poukázať neziskovej organizácii sumu vo výške 2 % z ich zaplatenej dane z príjmov. Ak ste sa rozhodli, že týmto spôsobom odporíte náš športový klub AQUASPORT LEVICE, potom vo vyhlásení o poukázaní podielu zaplatenej dane uveďte tieto údaje:
IČO: 3 6 1 0 5 5 3 8
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno: Športový klub AQUASPORT LEVICE
Ulica: Nová ul.
Číslo: 6000/5
Obec: Levice
PSČ: 934 01 Ďakujeme :)

AQUASPORT LEVICE - plavecká škola, plavecký klub
Mgr. Tibor Lacko
tel.:0905 351668
e-mail.:aquasport.levice@gmail.com
IBAN:SK12 0200 0000 0013 0114 0853
web:www.aquasport-levice.sk

Plavecká škola AQUASPORT ponúka:

Výučbu plávania a plavecké tréning po celý rok pre všetky vekové skupiny:

pre deti predškolského veku od 3 do 6 rokov, pre deti a mládež od 6 do 18 rokov, až po dospelých.
  • prípravný, základný kurz – pre neplavcov,
  • zdravotné plávanie,
  • zdokonaľovanie,
  • výkonnostné športové plávanie,
  • výučba plávania pre materské a základné školy,
  • jednorázové plavecké kurzy pre materské a základné školy,
  • výučba a kondičné plávanie dospelých.

www.Levičan.sk - bannerová reklama