•Na základe uvoľnenia opatrení súvisiacich s ochorením COVID-19 sa od 23. 4. 2021 otvára aj krytá plaváreň v Leviciach. Od pondelka 26. 4. 2021 pokračujeme s výučbou plávania v detskom bazéne v obmedzenom režime (max. 10 detí v jednej skupine) v termínoch ako sme plávali pred uzatvorením plavárne (pondelok a streda od 16:00, od 17:00 a od 18:00 h, utorok, štvrtok a piatok od 15:00 h). V prípade záujmu a prihlásenia dieťaťa nás kontaktujte telefonicky 0905351668. V plaveckom bazéne 6 plavcov v 1 dráhe.
•Kurzy plávania v Relax centre V Tlmačoch budú pokračovať od 4. 5. 2021
...................................................................................................................................
Podporte mladých plavcov plaveckého klubu AQUASPORT Levice 2 % -ami z Vašich daní
Právnické aj fyzické osoby môžu aj v tomto roku poukázať neziskovej organizácii sumu vo výške 2 % z ich zaplatenej dane z príjmov. Ak ste sa rozhodli, že týmto spôsobom odporíte náš športový klub AQUASPORT LEVICE, potom vo vyhlásení o poukázaní podielu zaplatenej dane uveďte tieto údaje:
IČO: 3 6 1 0 5 5 3 8
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno: Športový klub AQUASPORT LEVICE
Ulica: Nová ul.
Číslo: 6000/5
Obec: Levice
PSČ: 934 01 Ďakujeme :)

Tréneri

Mgr. Tibor Lacko
majiteľ a hlavný tréner, absolvent FTVŠ  UK Bratislava, kvalifikovaný tréner plávania a triatlonu V.stupňa
Mgr. Jaroslav Horňák
absolvent FTVŠ UK Bratislava, kvalifikovaný tréner plávania
Mgr. Peter Spišák
absolvent PF UKF Nitra, kvalifikovaný tréner plávania
Matej Olejár
Študent PF UKF Nitra, kvalifikovaný tréner plávania
Bc. Tibor Lacko ml.
kvalifikovaný tréner plávania
Bc. Mário Ivan
kvalifikovaný tréner plávania
Marek Pavuk
tréner plávania

Plavecká škola AQUASPORT ponúka:

Výučbu plávania a plavecké tréning po celý rok pre všetky vekové skupiny:

pre deti predškolského veku od 3 do 6 rokov, pre deti a mládež od 6 do 18 rokov, až po dospelých.
  • prípravný, základný kurz – pre neplavcov,
  • zdravotné plávanie,
  • zdokonaľovanie,
  • výkonnostné športové plávanie,
  • výučba plávania pre materské a základné školy,
  • jednorázové plavecké kurzy pre materské a základné školy,
  • výučba a kondičné plávanie dospelých.

www.Levičan.sk - bannerová reklama